Promocja trwa od 01 marca 2024 roku do wyczerpania puli zwrotów, nie dłużej jednak niż do 15 lipca 2024 roku.
Jak prawidłowo używać suszarkę do ubrań?
Zasady promocji

Kup w czasie trwania promocji suszarkę do ubrań spośród modeli wymienionych poniżej, zachowaj dowód zakupu oraz oryginalne opakowanie.

Jeśli wybrana przez Ciebie suszarka do ubrań nie spełniła Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy.
W celu otrzymania zwrotu pieniędzy:
1
Zarejestruj swoją suszarkę do ubrań na stronie www.electrolux.pl/promocje podając powód zwrotu produktu oraz załączając skany lub zdjęcia dowodu zakuputabliczki znamionowej w terminie do 105 dni od daty zakupu produktu, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji należy dokonać najpóźniej do 28 października 2024 roku, o ile pula zwrotów w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
2
Odeślij produkt lub zwróć go osobiście we własnym zakresie w terminie 14 dni od otrzymania potwierdzenia zwrotu do serwisu, na adres wskazany przez koordynatora akcji.
3
Zwracana suszarka do ubrań musi być kompletna i nieuszkodzona, w oryginalnym opakowaniu (karton, styropian).
Do urządzenia dołącz dokumenty dot. zakupu oraz wypełnione oświadczenie o jego zwrocie.
4
Równowartość ceny zwracanego produktu, zgodnie z dowodem zakupu, otrzymasz w formie przelewu bankowego na konto podane podczas rejestracji w promocji.
Modele objęte promocją:
Suszarki z pompą ciepła PerfectCare:
Pula zwrotów w promocji:

Po wyczerpaniu puli zwrotów nie można zarejestrować się w promocji.

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
W promocji można wziąć udział tylko jeden raz.

Promocja nie łączy się z innymi w odniesieniu do tych samych produktów, z wyjątkiem promocji: „Twoja Kuchnia z Przedłużoną Gwarancją” oraz „Przedłużona Gwarancja Electrolux Premier Partner”.

Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.electrolux.pl/promocje.

Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Podaj dane zakupionego urządzenia
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Podaj dane sklepu
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Satysfakcja gwarantowana z suszarkami do ubrań Electrolux - do 105 dni” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych”).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Satysfakcja gwarantowana z suszarkami do ubrań Electrolux - do 105 dni” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com. Informacje o ochronie danych

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.