Promocja trwa od 01 lutego 2024 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 15 kwietnia 2024 roku.
Zasady akcji:
1
Kup sprzęt Electrolux objęty promocją
2
DODAJ OPINIĘ za każdy kupiony produkt na stronie sklepu lub w formularzu na stronie www.electrolux.pl z dopiskiem #opiniamotywowananagrodą
3
Wejdź na stronę www.electrolux.pl/promocjeZAREJESTRUJ zakup
4
Prześlij nam rachunek za prąd, a my go ZAPŁACIMY
- nawet do 1 500 zł*
* przy jednorazowym zakupie zestawu pralka+suszarka (dla modeli: EW9F149SP; EW9F161BP; EW9H189BP; EW9HS289SP)
Informacja o wyczerpaniu się puli nagród jest dostępna na www.electrolux.pl/promocje. Po wyczerpaniu puli nagród nie można zarejestrować się w promocji.
Kup poniższe modele sprzętów w zestawie pralka + suszarka,
a my opłacimy Twój rachunek za prąd w wysokości 1 500 zł
Pralki
Klasa energetyczna
Suszarki
Klasa energetyczna
Modele w promocji:
Nagroda w kwocie 600 zł dla modeli:
Nagroda w kwocie 500 zł dla modeli:
Nagroda w kwocie 400 zł dla modeli:
Nagroda w kwocie 300 zł dla modeli:
Nagroda w kwocie 200 zł dla modeli:

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.

Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Regulamin Promocji dostępny na stronie: www.electrolux.pl/promocje
Produkty, które stanowią zestaw i można je zarejestrować w jednym formularzu to modele:
EW9F149SP, EW9F161BP, EW9H189BP, EW9HS289SP.
W przypadku pozostałych modeli należy dokonać osobnej rejestracji dla każdego z nich.

Podaj dane zakupu pierwszego urządzenia
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Twoja opinia o zakupionym produkcie jest dla nas ważna, dlatego podziel się swoją oceną nt. zakupionego produktu na stronie internetowej sklepu, w którym zakupiłeś produkt lub na www.electrolux.pl. Oznacz pozostawioną opinię dopiskiem: #opiniamotywowananagrodą
Zostawiam opinię w sklepie, gdzie dokonałem zakupu!
Dołączone do formularza zdjęcie lub zrzut ekranu powinno zawierać widoczne: nick, model produktu, adres strony internetowej sklepu, na której pozostawiono opinię oraz oznaczenie: #opiniamotywowananagrodą.
Podaj dane zakupu drugiego urządzenia:
Podaj dane sklepu, w którym zakupiono sprzęt:
Podaj dane rachunku do opłacenia
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Premiujemy ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ!” oraz w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Premiujemy ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ!” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com. Informacje o ochronie danych

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.