Promocja trwa od 25 sierpnia 2022 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 18 grudnia 2022 roku.
Zasady promocji
Aby otrzymać nagrodę:
Kup sprzęt Electrolux
W dniach 25.08 - 18.12.2022 r. kup wybraną suszarkę Electrolux
Zarejestruj sprzęt
Wejdź na www.electrolux.pl
i zarejestruj swoje urządzenie
Potwierdź udział w promocji
Odbierz e-mail z potwierdzeniem weryfikacji zakupu i postępuj zgodnie ze wskazówkami
Daj ubraniom drugie życie
Spakuj do kartonu min. 10 kg niezniszczonych ubrań, w których już nie chodzisz
Przekaż paczkę kurierowi
Poczekaj na kuriera lub przekaż paczkę do wybranego do punktu „Pickup”
Odbierz pieniądze
Pieniądze otrzymasz w postaci kodu SMS, który zrealizujesz w dowolnym bankomacie sieci Euronet Polska
Listę sprzętów Electrolux objętych promocją znajdziesz w regulaminie.
Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i zawodowej.
Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o.
Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.electrolux.pl/promocje.
Podaj dane zakupionego urządzenia:
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Podaj dane sklepu:
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Kup suszarkę Electrolux i zyskaj nawet 1000 zł!” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 5, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Kup suszarkę Electrolux i zyskaj nawet 1000 zł!” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.