Daj ubraniom drugie życie i zyskaj nawet 600 zł!

Promocja trwa od 30 października 2020 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2020 roku.
Zasady promocji
Aby otrzymać nagrodę:
Kup sprzęt Electrolux
Kup pralkę lub pralko-suszarkę Electrolux w okresie trwania promocji,
tj. 30/10/2020- 31/12/2020.
Zarejestruj sprzęt
Wejdź na stronę www.electrolux.pl i zarejestruj swój sprzęt podając wszystkie niezbędne dane.
Potwierdź udział w promocji
Poczekaj na mail z potwierdzeniem weryfikacji zakupu i postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi przekazania ubrań.
Daj ubraniom drugie życie
Spakuj minimum 10 kg ubrań, w których już nie chodzisz do kartonu. Pamiętaj, im więcej oddanych ubrań, tym większa pomoc.
Poczekaj na kuriera
Twoje ubrania odbierze zamówiony przez nas kurier i przekaże je organizacji Ubrania do Oddania.
Wypłacaj pieniądze
Zwrot pieniędzy dostaniesz w formie kodu SMS do zrealizowania wypłaty w sieci bankomatów Euronet Polska.
Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o. Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.electrolux.pl/promocje.
Podaj dane zakupionego urządzenia:
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Ocena:
Podaj dane sklepu:
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Daj ubraniom drugie życie i zyskaj nawet 600 zł!” oraz w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 5 , również w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Daj ubraniom drugie życie i zyskaj nawet 600 zł!” będzie niemożliwy.

Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 5) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.

W przypadku wyrażenia zgody nr 5 Twoje dane mogą być przetwarzane automatycznie przez portale społecznościowe celem zapewnienia najbardziej dopasowanych do Twoich zainteresowań treści.

Do pozostawienia opinii niezbędne jest wcześniejsze wyrażenie zgody nr 6.Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com