Electrolux
Kup sprzęt do zabudowy Electrolux objęty promocją, zarejestruj paragon, a my za każdy zarejestrowany produkt przekażemy 100 zł na posiłki dla dzieci.
Akcja trwa od 15.03.2021 do 11.04.2021
Ufundujmy posiłki dla dzieci.
To tylko 3 proste kroki:
1
Kup sprzęt
Electrolux objęty
promocją
2
Zarejestruj paragon
na dedykowanej
stronie
3
Electrolux przekaże
100 zł na posiłki za
każdy zarejestrowany
paragon
Pomóżmy razem potrzebującym dzieciom.
Wesprzyj naszą akcję, w ramach której fundujemy obiady dla głodnych dzieci. Każdy zakup sprzętu Electrolux objętego promocją to 100 złotych, które przekażemy na program Pajacyk.
Podaj dane zakupu pierwszego urządzenia:
Podaj dane zakupu drugiego urządzenia:
Podaj dane zakupu trzeciego urządzenia:
Podaj dane zakupu czwartego urządzenia:
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Dobrem należy się dzielić” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Dobrem należy się dzielić” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.

* Pola obowiązkowe