Promocja trwa od 14 czerwca 2024r. do 18 sierpnia 2024r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.
Zgłoszenia w promocji przyjmowane są najpóźniej do 25 sierpnia 2024 roku Organizatorem jest Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-207), ul. Karolkowa 30.
Promocja jest kierowana wyłącznie do konsumentów. Sprawdź listę modeli i sklepów objętych Promocją.
Zasady akcji
1
Kup jeden z odkurzaczy Electrolux spośród modeli objętych promocją i zachowaj dowód zakupu.
2
Dodaj opinię o tym produkcie na stronie sklepu, w którym dokonałeś zakupu lub w formularzu podczas rejestracji do promocji. Opinię oznacz #opiniamotywowananagrodą
3
Zarejestruj swój zakup za pomocą formularza poniżej, uzupełnij wymagane dane oraz załącz zdjęcie lub skan dowodu zakupu, zdjęcie wyciętego kodu kreskowego oraz opinię, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji dokonaj najpóźniej do 25 sierpnia 2024 roku, o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
4
Nagroda - parownica do ubrań Refine 700 E7HS1-4MN – zostanie dostarczona na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Modele odkurzaczy objętych promocją
Pula nagród w promocji
1600
parownic do ubrań Refine 700
E7HS1-4MN o wartości
299 zł*
Informacja o wyczerpaniu się puli nagród jest dostępna na www.electrolux.pl/promocje. Po wyczerpaniu puli nagród nie można zarejestrować się w promocji.

Zdjęcia i filmy przedstawione na stronie promocyjnej mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.
Podaj dane zakupionego urządzenia
Dołączone do formularza zdjęcie powinno przedstawiać 13-cyfrowy kod kreskowy wycięty z oryginalnego opakowania Produktu na tle tego opakowania z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
przykład prawidłowego zdjęcia
Twoja opinia o zakupionym produkcie jest dla nas ważna, dlatego podziel się swoją oceną nt. zakupionego produktu na stronie internetowej sklepu, w którym zakupiłeś produkt lub na www.electrolux.pl. Oznacz pozostawioną opinię dopiskiem: #opiniamotywowananagrodą
Zostawiam opinię w sklepie, gdzie dokonałem zakupu!
Dołączone do formularza zdjęcie lub zrzut ekranu powinno zawierać widoczne: nick, model produktu, adres strony internetowej sklepu, na której pozostawiono opinię oraz oznaczenie: #opiniamotywowananagrodą.
Podaj dane sklepu
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Kup odkurzacz objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz parownicę do ubrań Refine 700” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („ogólne rozporządzenie o ochronie danych”).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Kup odkurzacz objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz parownicę do ubrań Refine 700” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: privacy@electrolux.com. Informacje o ochronie danych

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: privacy@electrolux.com.