Promocja trwa od 3 lipca 2024r. do 15 września 2024r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.
Zgłoszenia w promocji przyjmowane są najpóźniej do 22 września 2024 roku. Organizatorem jest Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-207), ul. Karolkowa 30.
Promocja jest kierowana wyłącznie do konsumentów. Sprawdź listę modeli i sklepów objętych Promocją.
Zasady akcji
Kup jeden z odkurzaczy Electrolux spośród modeli objętych promocją i zachowaj dowód zakupu.
Dodaj opinię o tym produkcie na stronie sklepu, w którym dokonano zakupu lub w formularzu podczas rejestracji do promocji. Opinię oznacz #opiniamotywowananagrodą.
Zarejestruj swój zakup za pomocą formularza poniżej, uzupełnij wymagane dane oraz załącz zdjęcie lub skan dowodu zakupu, zdjęcie wyciętego kodu kreskowego oraz opinię, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji dokonaj najpóźniej do 22 września 2024 roku, o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
Nagroda – blender kielichowy Create 4 E4CB1-6ST – zostanie dostarczona na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Modele odkurzaczy objętych promocją
Odkurzacze workowe Pure D8.2 Silence
Pula nagród w promocji
1500
blenderów kielichowych Create 4
E4CB1-6ST
299 zł*
Pyszny i pożywny koktajl na drogę.
Blender Create 4 ułatwia zachowanie zdrowych nawyków żywieniowych.
Połącz swoje ulubione składniki i zblenduj. Teraz możesz delektować się świeżymi, zdrowymi koktajlami i smoothie oraz zabrać je ze sobą, gdziekolwiek chcesz.
Informacja o wyczerpaniu się puli nagród jest dostępna na www.electrolux.pl/promocje. Po wyczerpaniu puli nagród nie można zarejestrować się w promocji.

Zdjęcia i filmy przedstawione na stronie promocyjnej mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.
Podaj dane zakupionego urządzenia
Dołączone do formularza zdjęcie powinno przedstawiać 13-cyfrowy kod kreskowy wycięty z oryginalnego opakowania Produktu na tle tego opakowania z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
przykład prawidłowego zdjęcia
Twoja opinia o zakupionym produkcie jest dla nas ważna, dlatego podziel się swoją oceną nt. zakupionego produktu na stronie internetowej sklepu, w którym zakupiłeś produkt lub na www.electrolux.pl. Oznacz pozostawioną opinię dopiskiem: #opiniamotywowananagrodą
Zostawiam opinię w sklepie, gdzie dokonałem zakupu!
Dołączone do formularza zdjęcie lub zrzut ekranu powinno zawierać widoczne: nick, model produktu, adres strony internetowej sklepu, na której pozostawiono opinię oraz oznaczenie: #opiniamotywowananagrodą.
Podaj dane sklepu
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Kup odkurzacz objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz blender kielichowy Create 4” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („ogólne rozporządzenie o ochronie danych”).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Kup odkurzacz objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz blender kielichowy Create 4” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: privacy@electrolux.com. Informacje o ochronie danych

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: privacy@electrolux.com.