Promocja trwa od 16 października 2023 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 03 grudnia 2023 roku.
Zasady akcji
1
Kup jeden z odkurzaczy mopujących Electrolux spośród modeli:
Power Hygienic 800 EP81HB25WU, Cordless Cleaner Ultimate 800 EP81B25WET, Hygienic 700 WET EP71B14WET, Hygienic 600 Pure WET ES62P25WET lub Hygienic 500 Well WET ES52B25WET i zachowaj dowód zakupu.
2
Dodaj opinię o produkcie na stronie sklepu lub na stronie www.electrolux.pl z dopiskiem
#opiniamotywowananagrodą.
3
Zarejestruj swój zakup na www.electrolux.pl/promocje załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz zdjęcie wyciętego kodu kreskowego, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji dokonaj najpóźniej do 10 grudnia 2023 roku, o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
4
Kurier dostarczy do Ciebie nagrodę: stację myjącą PowerPro EPPCS2 o wartości 499 zł* na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Informacja o wyczerpaniu się puli nagród jest dostępna na www.electrolux.pl/promocje.
Po wyczerpaniu puli nagród nie można zarejestrować się w promocji.

*Wartość nagrody wskazana przez Organizatora promocji na dzień 03.10.2023r.
Modele odkurzaczy objętych promocją
Pula nagród w promocji:
MOPOWANIE nigdy nie było tak CZYSTE!
Myj na mokro z technologią aktywnego mopowania - POWER PRO MOP. Dyski rotują z prędkością aż 260 obrotów/minutę.
Namaczaj i myj dyski mopujące w innowacyjnej STACJI MYJĄCEJ, aby Twoje podłogi były zawsze myte czystą wodą.

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.

Promocja dotyczy zakupu produktu w wybranych placówkach handlowych.

Regulamin dostępny jest na stronie: www.electrolux.pl/promocje

Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-207), ul. Karolkowa 30

Podaj dane zakupionego urządzenia
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Wyraźne zdjęcie, na którym widoczny jest 13-cyfrowy kod kreskowy wycięty z oryginalnego opakowania odkurzacza na tle tego opakowania z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym
przykład prawidłowego zdjęcia
Twoja opinia o zakupionym produkcie jest dla nas ważna, dlatego podziel się swoją oceną nt. zakupionego produktu na stronie internetowej sklepu, w którym zakupiłeś produkt lub na www.electrolux.pl. Oznacz pozostawioną opinię dopiskiem: #opiniamotywowananagrodą
Wybierz, gdzie chcesz zostawić opinię. Masz do wyboru 2 miejsca.
Dołączone do formularza zdjęcie lub zrzut ekranu powinno zawierać widoczne: adres strony internetowej sklepu, na której pozostawiono opinię oraz oznaczenie: #opiniamotywowananagrodą.
Podaj dane sklepu
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Kup odkurzacz mopujący Electrolux objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz stację myjącą PowerPro o wartości 499zł” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 5, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych”).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Kup odkurzacz mopujący Electrolux objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz stację myjącą PowerPro o wartości 499zł” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com

Wyrażenie zgody nr 5 - na korzystanie, rozpowszechnianie i publikowanie w części lub w całości Opinii wyrażonej przez Ciebie nie jest niezbędne do udziału w promocji, co zostało zawarte w Regulaminie w Definicji Pojęć oraz pkt. III. 3-5 oraz pkt. VI Regulaminu, stanowiącego, że korzystanie, publikowanie i rozpowszechnianie Opinii następuje bez konieczności opatrywania jej nazwiskiem autora. Niemniej jednak informujemy, że masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.