Promocja trwa od 22.04.2024r. do 16.06.2024r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.
Organizatorem jest Electrolux Poland Sp. z o.o. Promocja jest kierowana wyłącznie do konsumentów i nie łączy się z innymi promocjami Organizatora.
Sprawdź listę modeli i sklepów objętych Promocją.
Zasady akcji
1
Kup jeden z odkurzaczy mopujących Electrolux spośród modeli objętych promocją i zachowaj dowód zakupu.
2
Dodaj opinię o produkcie oznaczoną #opiniamotywowananagrodą na stronie sklepu, w którym dokonałeś zakupu lub w formularzu podczas rejestracji do promocji.
3
Zarejestruj swój zakup na www.electrolux.pl/promocje załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu, zdjęcie wyciętego kodu kreskowego oraz zostaw opinię, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji dokonaj najpóźniej do 23 czerwca 2024r., o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
4
Kurier dostarczy do Ciebie nagrodę: stację myjącą o wartości 499 zł* na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Modele odkurzaczy objętych promocją
Pula nagród w promocji:
MOPOWANIE nigdy nie było tak CZYSTE!
Myj na mokro z technologią aktywnego mopowania - POWERPRO MOP. Dyski rotują z prędkością nawet do 260 obrotów/minutę. Namaczaj i myj dyski mopujące w innowacyjnej STACJI MYJĄCEJ, aby Twoje podłogi były zawsze myte czystą wodą.
Podaj dane zakupionego urządzenia
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Dołączone do formularza zdjęcie powinno przedstawiać 13-cyfrowy kod kreskowy wycięty z oryginalnego opakowania Produktu na tle tego opakowania z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
przykład prawidłowego zdjęcia
Twoja opinia o zakupionym produkcie jest dla nas ważna, dlatego podziel się swoją oceną nt. zakupionego produktu na stronie internetowej sklepu, w którym zakupiłeś produkt lub na www.electrolux.pl. Oznacz pozostawioną opinię dopiskiem: #opiniamotywowananagrodą
Zostawiam opinię w sklepie, gdzie dokonałem zakupu!
Dołączone do formularza zdjęcie lub zrzut ekranu powinno zawierać widoczne: nick, model produktu, adres strony internetowej sklepu, na której pozostawiono opinię oraz oznaczenie: #opiniamotywowananagrodą.
Podaj dane sklepu
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-858 Warszawa, ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Kup odkurzacz mopujący Electrolux objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz stację myjącą PowerPro o wartości 499 zł” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 5, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych”).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Kup odkurzacz mopujący Electrolux objęty promocją, zostaw opinię z #opiniamotywowananagrodą i odbierz stację myjącą PowerPro o wartości 499 zł” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com. Informacje o ochronie danych

Wyrażenie zgody nr 5 - na korzystanie, rozpowszechnianie i publikowanie w części lub w całości Opinii wyrażonej przez Ciebie jest niezbędne do udziału w promocji, co zostało zawarte w Regulaminie w Definicji Pojęć oraz pkt. II. 2e, pkt. III 2c oraz pkt.VI Regulaminu, stanowiącego, że korzystanie, publikowanie i rozpowszechnianie Opinii następuje bez konieczności opatrywania jej nazwiskiem autora. Niemniej jednak informujemy, że masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.