Promocja trwa od 26 lutego 2024 roku do wyczerpania puli zwrotów, nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2024 roku.
Zasady akcji:
1
Kup blachę Easy2Clean Electrolux.
2
Zachowaj dowód zakupu, opakowanie i testuj 30 dni.
3
Ciesz się wysoką jakością pieczenia, a w przypadku braku satysfakcji, oddaj blachę, a my zwrócimy Ci pieniądze.
Łatwość
czyszczenia
Gotowanie bez oleju lub papieru do pieczenia
Zapobiega przywieraniu tłuszczu i brudu
Sprawdź, czy blacha do pieczenia Easy2Clean
nadaje się do Twojego piekarnika:
zobacz, gdzie znaleźć PNC zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Organizatorem promocji jest „Electrolux Poland” sp. z o.o. Promocja trwa od 26.02.2024 roku do wyczerpania puli zwrotów,
nie dłużej niż do 30.06.2024 roku. Zwrot przysługuje przy używaniu blachy zgodnie z jej przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją obsługi przy braku uszkodzeń i z oryginalnym opakowaniem. Promocja dotyczy wyłącznie Konsumentów.

Szczegóły promocji zawarte są w Regulaminie dostępnym na stronie Organizatora na electrolux.pl/promocje
Podaj dane zakupu urządzenia:
zobacz, gdzie znaleźć PNC zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Podaj dane sklepu, w którym zakupiono sprzęt:
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Testuj 30 dni nieprzywierającą blachę Easy2Clean” oraz w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych”).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Testuj 30 dni nieprzywierającą blachę Easy2Clean” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com. Informacje o ochronie danych

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.