Promocja trwa od 20 czerwca 2023 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 20 września 2023 roku.

Zasady akcji

1
Kup wybraną lodówkę Electrolux, zachowaj dowód zakupu.
2
Zarejestruj swój zakup na stronie www.electrolux.pl/promocje, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz zdjęcie tabliczki znamionowej. Rejestracji należy dokonać najpóźniej do
4 października 2023 roku, o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
3
Czekaj na kuriera, który dostarczy nagrodę na adres wskazany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym.
Odbierz 144 porcje kawy lub 72 porcje kawy w zależności od zakupionego modelu lodówki w zestawach:
Starbucks Skinny Latte
750 ml

liczona jako 3 porcje kawy
Kawa Starbucks® Multiserve dostępny w wariancie Skinny Latte to lżejsza wersja uwielbianego, klasycznego napoju. Espresso Starbucks i mleko bez laktozy łączą się ze sobą w doskonałej harmonii, nadając lekkość Twojej latte.
Wysoka zawartość kofeiny
(39mg/100ml)
Starbucks Cappuccino
750 ml

liczona jako 3 porcje kawy
Kawa Starbucks® Multiserve dostępny w wariancie Cappuccino. Odkryj finezyjne połączenie Espresso Starbucks i delikatnego, kremowego mleka, lekko osłodzone i z dodatkiem subtelnej nuty kakao. Wysoka zawartość kofeiny
(39mg/100ml)
Starbucks Latte
750 ml

liczona jako 3 porcje kawy
Kawa Starbucks® Multiserve dostępny w wariancie Caffè Latte, klasyczna mrożona mieszanka mocnego Espresso Starbucks® i kremowego mleka czyni ten wariant ulubionym napojem fanów kawy mrożonej Starbucks.
Wysoka zawartość kofeiny
(47mg/100ml)
Starbucks Caramel
750 ml

liczona jako 3 porcje kawy
Kawa Starbucks® Multiserve dostępny w wariancie Caramel Macchiato to nasza rozkoszna mieszanka mocnego Espresso i kremowego mleka, z delikatną nutą karmelu.
Wysoka zawartość kofeiny
(47mg/100ml)
*Porcja kawy liczona jako 250 ml

Produkty w promocji

Zestaw 144 porcji kawy, na który składają się:
Starbucks Skinny Latte 750 ml - 12 opakowań kawy
Starbucks Cappuccino 750 ml - 12 opakowań kawy
Starbucks Latte 750 ml – 12 opakowań kawy
Starbucks Caramel 750 ml - 12 opakowań kawy
Zestaw 72 porcji kawy, na który składa się:
Starbucks Skinny Latte 750 ml - 6 opakowań kawy
Starbucks Cappuccino 750 ml - 6 opakowań kawy
Starbucks Latte 750 ml – 6 opakowań kawy
Starbucks Caramel 750 ml - 6 opakowań kawy

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.

Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.electrolux.pl/promocje

Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Podaj dane zakupionego urządzenia:
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
zobacz, gdzie znaleźć PNC zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Podaj dane sklepu, w którym zakupiono sprzęt:
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Odbierz zapas schłodzonej kawy na całe lato” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 4, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Odbierz zapas schłodzonej kawy na całe lato” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.