Promocja trwa od 18 stycznia 2023 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 31 marca 2023 roku

Weź udział w promocji w 3 prostych krokach:

1
Kup wybrany sprzęt dużego AGD Electrolux za min. 2000 zł Produkty: urządzenia wyprodukowane przez Producenta i nadające się do zabudowy w postaci piekarnika, płyty, kuchenki mikrofalowej, zmywarki, okapu, chłodziarko-zamrażarki, kawiarki oraz urządzenia wolnostojące: suszarki, pralkosuszarki, pralki.
2
Wejdź na stronę www.electrolux.pl/promocje
zarejestruj zakup
3
Dołącz skany swoich rachunków (za mieszkanie, gaz, wodę, prąd), które mamy opłacić i zyskaj nawet do 2500 zł
Zarejestruj paragon i zyskaj nawet 2500 zł na opłacenie domowych rachunków

Min. 2 000 zł – zwrot do 200 zł

Min. 3 000 zł – zwrot do 300 zł

Min. 4 300 zł – zwrot do 500 zł

Min. 7 000 zł – zwrot do 800 zł

Min. 10 000 zł – zwrot do 1 200 zł

Min. 15 000 zł – zwrot do 2 500 zł

Produkty w promocji:

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.

Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.electrolux.pl/promocje.

Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Podaj dane zakupu pierwszego urządzenia:
zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
zobacz, gdzie znaleźć PNC zobacz, gdzie znaleźć nr seryjny
Dołączone do formularza zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej
i opublikowanej opinii musi zawierać:
- treść opinii wraz z oznaczeniem #promocjaelectroluxplacirachunki
- widoczny adres www strony, na której pozostawiono opinię (www.electrolux.pl lub strona www sklepu, w którym dokonano zakupu)
Pozostawienie opublikowanej opinii nie jest warunkiem udziału
w promocji i otrzymania nagrody.
Podaj dane zakupu drugiego urządzenia:
Podaj dane zakupu trzeciego urządzenia:
Podaj dane zakupu czwartego urządzenia:
Podaj dane zakupu piątego urządzenia:
Podaj dane zakupu szóstego urządzenia:
Podaj dane zakupu siódmego urządzenia:
Podaj dane sklepu, w którym zakupiono sprzęt:
Podaj dane pierwszego rachunku do opłacenia
Jeśli wszystkie rachunki zostaną opłacone, a przyznana kwota nie zostanie wykorzystana, nadpłata zostanie uiszczona na pierwszy załączony rachunek.

Podaj dane drugiego rachunku do opłacenia
Podaj dane trzeciego rachunku do opłacenia
Podaj dane czwartego rachunku do opłacenia
Podaj dane piątego rachunku do opłacenia
Informacje o ochronie danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Electrolux Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-217 Warszawa, ul. Karolkowa 30) oraz „JET” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. gen. K.S. Rudnickiego 1/U2, 01-858 Warszawa). Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia promocji „Mamy klimat na oszczędzanie!” oraz, w przypadku udzielenia zgód o numerach od 3 do 5, w celach marketingowych.

Podanie danych w ramach zgody nr 1 jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w promocji i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Ponadto informujemy, że w dowolnym momencie masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym przypadku jednak Twój dalszy udział w promocji „Mamy klimat na oszczędzanie!” będzie niemożliwy. Celem wzięcia udziału w promocji konieczne jest również zapoznanie się z treścią Regulaminu i wyrażenie zgody nr 2 z akceptacją treści Regulaminu.

Zgody marketingowe (nr 3 do 4) są dobrowolne i mogą być przez Ciebie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy: dane.osobowe@electrolux.com.

Wyrażenie zgody nr 5 - na korzystanie, rozpowszechnianie i publikowanie w części lub w całości Opinii wyrażonej przez Ciebie, jest niezbędne do udziału w promocji, co zostało zawarte w pkt. III. 4 oraz pkt. IV Regulaminu, stanowiącego, że korzystanie, publikowanie i rozpowszechnianie Opinii następuje bez konieczności opatrywania jej nazwiskiem autora. Niemniej jednak informujemy, że masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co jednak będzie uniemożliwiać posługiwanie się nią na potrzeby promocji i tym samym wyklucza to udział w promocji.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych – Prezes Urzędu Ochrony Danych, kiedy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza powyższe przepisy o ochronie danych osobowych. Oświadczenia w tym zakresie kierować należy na adres mailowy dane.osobowe@electrolux.com.